budowabasenow.net

Budowa basenów - praktyczne informacje

Baseny rehabilitacyjne

Rehabilitacja w wodzie- panaceum na wiele dolegliwości.

Baseny rehabilitacyjne stanowią bardzo istotną część procesu rehabilitacji dla osób o różnych rodzajach niepełnosprawności. Zajęcia w wodzie wykorzystywane są w terapiach dla pacjentow po przebytych urazach, operacjach, ze schorzeniami układu mięśniowo- szkieletowego, a także w terapii zaburzeń neurologicznych.

Firma  Berndorf Bäderbau we współpracy z doświadczonymi fizjoterapeutami, projektuje baseny kapielowe wyposażone w specjalistyczne urządzenia, odpowiednio dostosowane do wymagań z zakresu leczenia terapeutycznego. Nasza wiedza dotycząca wymogów, jakie stawiane są przez kliniki oraz centra rehabilitacji i sportu w zakresie hydroterapii oraz terapii ruchem, umożliwia nam wyposażenie basenów, w najbardziej odpowiedni, porządany sprzęt rehabilitacyjny.

Stal nierdzewna z uwagi na gładką powierzchnie, pozbawioną szczelin oraz porów, nie tylko umożliwia szybkie i łatwe jej czyszczenie, ale także ze względu na brak mozliwości tworzenia się siedlisk bakterii i mikroorganizmów, doskonale sprawdza się w branży medycznej, spełniając wszelkie warunki i wymagania sanitarne.

Jeśli interesuje Cię więcej szczegółów na temat basenów ze stali nierdzewnej Berndorf, skontaktuj się z nami już dzisiaj, jesteśmy do Twojej dyspozycji!